Hakkımızda

Hakkımızda

YORKA İNŞAAT Gıda Tekstil Turizm Sanayi ve Dış Ticaret Ltd.Şti.
 

Türk inşaat sektörüne genç ve dinamik bir soluk katmak amacıyla 1985’ten bu yana sektördeki deneyim ve tecrübelerimizi birleştirerek 2005 yılında yeni bir yüz olarak; YORKA İNŞAAT Gıda Tekstil Turizm Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şirketini kurduk.
 

Geniş bir yelpazesi bulunan inşaat sektöründe özellikle gözlerden uzak kalan altyapı sistemleri üzerine faaliyet veren firmamız kaliteli malzeme ve deneyimli ekip ile sorunsuz çözüm üretip modern dünyanın geleceğine imza atmaktadır. Bu güne kadar sektöre hizmet vermiş olan firmamız, gelişerek daha büyük sorumlulukları üzerine almayı hedeflemektedir. Belirlediğimiz hedeflere ulaşmak arzumuzdan ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz...
 

Yorka İnşaat olarak bu gune kadar bircok projede (mesken, konut, villa, residence, depo, fabrika, sanayi, sahis ve site yonetimleri, resmi kurumlar, belediyeler, özel kuruluşlar, toplu konutlar, inşaat firmalari alt yuklenici hizmetleri) ana ve alt yuklenici olarak gorev aldik. Tecrubeli ekibimiz ve iş kalitemizle her bir projeyi alnımızın akıyla ve sıfır problemle tamamladık.

Bundan sonraki işlerimizi de aynı gayret, iş disiplini ve ciddiyetle tamamlamak azmindeyiz.

İşimize özen, müşterimize önem veriyoruz.